چلسی ,قهرمانی ,مورینیو ,بازی ,جدول ,شانس ,ژوزه مورینیو ,بالای جدول ,مطمئن هستم ,جدول خواهد ,بالانشین جدول

مورینیو:چلسی میتواند قهرمان چمپیونزلیگ شود

چلسی شب گذشته در دیداری سرنوشت ساز، برابر پورتو به پیروزی 2-0 دست یافت و به عنوان تیم اول گروه، راهی یک هشتم نهایی لیگ قهرمانان اروپا شد.

بدین ترتیب مورینیو توانست برای دوازدهمین بار، تیم تحت هدایت خودش را به یک هشتم لیگ قهرمانان برساند. او در پایان بازی شب گذشته در مورد شانس قهرمانی چلسی گفت:" من معتقدم تیمی با توانایی های چلسی و با روحیه مبارزه جویی بالای بازیکنانش، می تواند قهرمان چمپیونزلیگ شود؛ هرچند که کسی برای قهرمانی ما شانسی قائل نیست.

در این زمینه بهتر است به گذشته نگاه کنیم. من با پورتو در سال 2004 قهرمان شدم؛ در حالیکه تیم هایی بهتر از ما در تونمنت بودند و ما شانس قهرمانی نبودیم. سال 2010 نیز در شرایطی اینتر را قهرمان اروپا کردم که بازهم شانس اول قهرمانی محسوب نمی شدیم و حال امسال ممکن است این مساله برای چلسی تکرار شود.

در عوض دو بار با رئال و چلسی و در حالیکه شانس اول قهرمانی در چمپیونزلیگ بودیم، در نیمه نهایی حذف شدیم. به همین دلیل چیزی قابل پیش بینی نیست و ما می توانیم بر خلاف معادلات، به قهرمانی دست یابیم.

 

رانیری: مطمئنم که چلسی در پایان فصل بین 4 تیم بالانشین جدول خواهد بودرانیری: مطمئنم که چلسی در پایان فصل بین 4 تیم بالانشین جدول خواهد بود

به گزارش سایت Sky Sports، شاگردان ژوزه مورینیو در حال حاضر در رتبه پانزدهم لیگ برتر قرار دارند و 17 امتیاز از تیم صدرنشین - لسترسیتی - عقب هستند. در حالی که دو تیم باید در روز دوشنبه به مصاف هم بروند، کلودیو رانیری که هدایت لستر را بر عهده دارد، انتظار دارد که ژوزه مورینیو در پایان فصل تیمش را به جمع 4 تیم بالای جدول برساند. سرمربی سابق چلسی در این باره گفت:

چلسی، چلسی است و مورینیو، مورینیو. مطمئن هستم که تا پایان فصل آن ها در بین 4 تیم بالای جدول خواهند بود. شاید تاکنون بدشانسی آورده اند، اما این روند تغییر خواهد کرد. من بازی دیشب آن ها (مقابل پورتو) را تماشا کردم، آن ها فوق العاده بازی کردند، توپ را با سرعت به جریان می انداختند، به خوبی دفاع کردند و می توانند این کار را انجام دهند. آن ها مدافع عنوان قهرمانی هستند. مطمئن هستم که در طول چند ماه باز خواهند گشت و برای جنگیدن آماده خواهند بود.

اکنون همه ما را کمی بهتر می شناسند. این برای باشگاه، شهر لستر و هواداران تیم خوب است. بگذارید 40 امتیاز را کسب کنم و سپس به شما خواهم گفت که هدف ما در این فصل چیست. زمان خوبی برای محک خوردن تیم ماست. می خواهیم تیممان را آزمایش کنیم تا ببینیم در این فصل چه کاری از ما بر می آید. این هدف من است.

کلین شیت کردن برای ما خیلی مهم است. دیر یا زود ما موفق به گلزنی می شویم، بنابراین اگر گل نخوریم، می توانیم در بازی پیروز شویم. مهم نیست که چه کسی گل می زند. مهم این است که تیم گل می زند و تیم خوب بازی می کنند

 

 

 

منبع اصلی مطلب : |CFC| شیرهای آبی لندن |CFC|
برچسب ها : چلسی ,قهرمانی ,مورینیو ,بازی ,جدول ,شانس ,ژوزه مورینیو ,بالای جدول ,مطمئن هستم ,جدول خواهد ,بالانشین جدول
اشتراک گذاری: این صفحه را به اشتراک بگذارید

آینا گروه : رانیری: مطمئنم که چلسی در پایان فصل بین 4 تیم بالانشین جدول خواهد بود