واردی ,مورینیو ,رانیری ,تیمی ,لستر ,چلسی ,کلودیو رانیری ,مورینیو معتقد ,متوجه مربی ,تیمی موفق ,تیم، کلودیو ,تیم، کلودیو رانیری ,ژوزه مورینیو، سر

مورینیو: از رانیری تمجید کنید نه واردی

ژوزه مورینیو، سرمربی چلسی معتقد است که موفقیت غیرمنتظره لسترسیتی در فصل جاری، بیش از هر چیزی نتیجه تلاش های مربی این تیم، کلودیو رانیری است.

تیم های چلسی و لستر، فردا از هفته شانزدهم لیگ برتر در زمین لستر به مصاف هم خواهند رفت. شرایط دو تیم کاملا متفاوت است. چلسی در رده 14 و لستر در رده دوم لیگ برتر (با یک بازی کمتر از سیتی) قرار دارد که در نوع خود عجیب است.

بسیاری، 14 گل جیمی واردی برای لستر را دلیل اصلی موفقیت این تیم می دانند ولی مورینیو معتقد است که بخش مهم تمجیدها از لستر باید متوجه مربی ایتالیایی این تیم، کلودیو رانیری باشد.

او در نشست خبری امروز خود گفت:" رانیری شایسته هرگونه تعریف و تمجیدی است. وقتی تیمی شکست می خورد، تقصیرها متوجه مربی می شود و در زمان پیروزی ها، همه از بازیکنان یاد می کنند. لطفا به اهمیت کاری که رانیری انجام داده توجه کرده و چنانچه شایسته است از او تقدیر کنید. او بیش از واردی، لیاقت تمجید را دارد.

در حال حاضر و با توجه به موقعیت لستر، سه سرنوشت مختلف در انتظار این تیم است. یا قهرمان لیگ برتر شده که تاریخی خواهد بود یا جزو 4 تیم شده و به لیگ قهرمانان راه می باید که موفقیتی بس عظیم است و یا در بدترین حالت، جزو شش تیم شده و به لیگ اروپا خواهد رفت که بازهم قابل ستایش است."

 

مورینیو: واردی در هر تیمی موفق می‌شود

 

ژوزه مورینیو، سرمربی چلسی معتقد است که جیمی واردی، کیفیت لازم برای موفقیت در هر تیمی را دارد.

واردی تا به اینجای فصل، 14 گل به ثمر رسانده که 11 گل آن در 11 بازی پیاپی به ثمر رسید و رکورد فان‌نیستلروی شکسته شد. حال مورینیو معتقد است که واردی به خاطر سبک بازی و کیفیت بالایش، در هر تیمی می‌تواند موفق باشد.
او گفت:" او بهترین گلزن لیگ است و طبیعی است که باشگاه‌های بزرگ خواهان جذبش باشند. حتی درباشگاه‌های بزرگ در حال تغییر چنین بازیکنانی مهم هستند، بازیکنانی سریع که به مدافعین حریف هجوم می‌برند.در تیم‌های بزرگ هم گاهی ما با دفاعی از سوی حریف روبرو می‌شویم که به بازیکنان تکنیکی در محوطه جریمه نیاز داریم ولی به نظرم مهاجمین سریع و مستقیم می‌توانند در هر تیمی موفق باشند."
مورینیو درباره شکسته شدن رکورد نیستلروی گفت:" فکر نمی‌کنم فصل بعد کسی بیاید و این رکورد را بشکند. شکستن این رکورد کار آسانی نیست

 

 

منبع اصلی مطلب : |CFC| شیرهای آبی لندن |CFC|
برچسب ها : واردی ,مورینیو ,رانیری ,تیمی ,لستر ,چلسی ,کلودیو رانیری ,مورینیو معتقد ,متوجه مربی ,تیمی موفق ,تیم، کلودیو ,تیم، کلودیو رانیری ,ژوزه مورینیو، سر
اشتراک گذاری: این صفحه را به اشتراک بگذارید

آینا گروه : مورینیو: از رانیری تمجید کنید نه واردی